Psühholoogia instituudi uudised

Otsi uudist

Aurora Ruus on TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna üliõpilaskogu ning filosoofia ja semiootika instituudi üliõpilaskogu esindaja ning ...
  • uudis
Igal kevadel valivad kõik Tartu Ülikooli tudengid üliõpilasesindusse uued esindajad, kes toovad endaga kaasa värskeid ideid. Ka Sina võid esitada avalduse ja saada esindajaks!
  • uudis
24. aprillil kella 13–17 toimub Zoomis ja TÜ muuseumi valges saalis vaimse tervise hoidmisele pühendatud konverents.
  • uudis
Kolmapäeval, 10. aprillil kell 19 antakse start juba teist korda toimuvale Tartu Ülikooli kevadjooksule.
  • #kestlikkus
  • uudis
Koroonapandeemia tuules tehtud Tartu Ülikooli teadlaste uuringust selgust, et inimeste otsust vaktsineerima minna ennustavad kümned isiksuseomadused.
  • meist mujal
Maailma õnneraportis paigutub Eesti 34. kohale, jagades sellega pulka El Salvadori ja Poolaga.
  • meist mujal
2024. aasta aprillis, mais ja juunis toimuvad hinnatud spordipsühholoog Aave Hannuse juhendamisel koolitused sportlaste juhendamise teemadel.
  • #sport
  • #täiendusõpe
  • uudis
Tartu Ülikool kutsub oma vilistlasi 18. mail taas ülikoolilinna. Kokkutuleku „Tagasi ülikooli“ päeva esimese poole sisustavad taaskohtumised instituutides, ringkäigud ülikooli hoonetes, legendaarsete õppejõudude loengud ja taaselustatud tudengitraditsioonid. Õhtul toimub ühislaulmine peahoone ees, rongkäik ja pidu spordihoones 2 Quick Starti, Justamendi jt saatel.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
Mis siis, kui reaalsus on vaid meie aju väljamõeldis?
  • #kultuur
  • #rahvusvaheline
  • uudis
Kontserdisari „Harmonia Universitatis“ on (üli)õpilastele tasuta.
  • #kultuur
  • uudis
Hiljutine uurimistöö proovis mõista uskumusi, mis spordivaldkonnas väärkohtlemisega seoses levivad.
  • #sport
  • meist mujal
Isiksuseuuringutel saadud tulemusi geeni- ja terviseandmetega kombineerinud Eestis teadlaste tulemused osutavad, et kehakaal võib mõjutada inimese iseloomujooni.
  • meist mujal
14. märtsil kell 13 on kõik ülikoolipere liikmed ja keelehuvilised oodatud Tartu Ülikooli aulasse emakeelepäeva tähistama.
  • uudis
Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased olid oodatud 23. veebruaril kell 12 ülikooli aulasse Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktusele.
  • #ülikoolist
  • uudis
28.veebruaril algusega kell 15.00 leiab aset vinge tudengite karjääri toetav seminaride sari. Ürituse eesmärk on pakkuda üliõpilastele võimalust osaleda erinevates karjääri toetavates seminarides
  • #koostöö
  • #õppimine
  • uudis
2024/2025. õppeaastast jõustuvad muudatused puudutavad sisseastujaid ja üliõpilasi, kes kaaluvad õpingute katkestamist või soovivad tulevikus uuesti tasuta samal õppeastmel õppima asuda.
  • #õppimine
  • uudis
Veebruarist algas kandideerimine Tartu Ülikooli eesti- ja ingliskeelsesse magistriõppesse ning ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse.
  • #sisseastumine
  • pressiteade
26. jaanuaril avati Tartu 2024 programmi kuuluv näitus „Teadusrikas Tartu“, kus saab tutvuda Tartu rikkaliku teadusajaloo 24 edulooga.
  • #Tartu2024
  • meist mujal
22. jaanuaril selgusid selleaastased Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna ühiskondliku aktiivsuse preemiate saajad. Psühholoogia instituudi silmapaistvaimaks valiti sel aastal Annika Tamme.
  • #tunnustamine
  • uudis
8. veebruaril kell 15 algab Tartu Ülikooli muuseumi valges saalis vestlusring „Naised teaduses: kas sookoll kimbutab teadust?“, mida saab otseülekandena jälgida ka UTTV-s.
  • #kestlikkus