Psühholoogia magistriõppe eeldusainete programm

Programmi sihtgrupiks on psühholoogia magistriõppesse astuda soovijad, kellel on bakalaureusekraad või sellele vastav haridus mõnel muul erialal.


 Programmil osalemine ei taga vastuvõttu psühholoogia magistriõppesse ega psühholoogi kutse saamist. Loe siit, millised sammud psühholoogiks saamise teekonnal läbida tuleb.


Toimumisaeg

Programmiga on võimalik liituda igal aastal sügissemestri alguses. Registreerumistähtaeg on 21. august 2022. Läbitavate ainete hulga saab ise valida, kuigi arvestada tuleb eeldusainete järgnevusega (vt allpool joonist). Kogu programmi (60 EAP) läbimiseks kulub 2 õppeaastat. Õppetöö toimub koos psühholoogia bakalaureuseõppe sessioonõppe üliõpilastega.

Hind

Programm on tasuline, iga semestri alguses esitatakse arve registreerutud ainete mahu ulatuses. 2022/2023 õppeaastal on 1 EAP hind 75 €. Hind võib muutuda.

Programmi sisu alates 2022 sügisest

Kõiki järgnevaid aineid on võimalik läbida suures mahus e-õppes. Seminarid toimuvad nädalalõppudes (R-L) mitte rohkem kui kord kuus.

Image

 

Programmi sisu kuni 2021 alustanutele

Alates 2022. aasta sügisest eeldusainete programmi sisu muutub - uurimistöö kirjutamise asemel tuleb sooritada bakalaureuseeksam ning ka mõned ained vahetuvad. Varem alustanud õppijatele kehtib vana programm ja selle raames läbitud ained sobivad magistrisse kandideerimisel ka edaspidi.

Programmi sisu kuni 2021 alustanutele:

Image

 

Uurimistöö

NB! Pane tähele, et oluline osa eeldusainetest kuni 2021. aastal alustanutele on psühholoogia uurimistöö kirjutamine, mis toimub läbi kahe semestri. Uurimistöö juhend eeldusainete programmil osalejale

#täiendusõpe
Noor karjäärinõustaja juures.

Algavad tasuta koolitused karjäärinõustamisest ja oma karjääri planeerimisest

#täiendusõpe
Juhendaja ja praktikant haiglas

Tasuta koolitus nõustamispraktika juhendajatele

#täiendusõpe

Koolitused psühholoogia teemadel

Psühholoogia instituudist on võimalik saada teaduspõhiseid koolitusi paljudel psühholoogia teemadel.