Skip to main content

Psühholoogia magistriõppe eeldusainete programm

Programmi sihtgrupiks on psühholoogia magistriõppesse astuda soovijad, kellel on bakalaureusekraad või sellele vastav haridus mõnel muul erialal.


 Programmil osalemine ei taga vastuvõttu psühholoogia magistriõppesse ega psühholoogi kutse saamist. Loe siit, millised sammud psühholoogiks saamise teekonnal läbida tuleb.


Toimumisaeg

Programmiga on võimalik liituda igal aastal sügissemestri alguses. Registreerumistähtaeg on 23. august 2021. Läbitavate ainete hulga saab ise valida, kuigi arvestada tuleb eeldusainete järgnevusega (vt allpool joonist). Kogu programmi (60 EAP) läbimiseks kulub 2 õppeaastat. Õppetöö toimub koos psühholoogia bakalaureuseõppe sessioonõppe üliõpilastega.

Hind

Programm on tasuline, iga semestri alguses esitatakse arve registreerutud ainete mahu ulatuses.
2021/2022 õppeaastal on 1 EAP hind 65 €. Hind võib muutuda.

Programmi sisu

Kõiki järgnevaid aineid on võimalik läbida suures mahus e-õppes! Seminarid toimuvad nädalalõppudes (R-L) mitte rohkem kui kord kuus.

Image

 

Uurimistöö

NB! Pane tähele, et oluline osa eeldusainetest on psühholoogia uurimistöö kirjutamine, mis toimub läbi kahe semestri. Uurimistöö juhend eeldusainete programmil osalejale

#täiendusõpe

Psühholoogi kutseaasta

Psühholoogi kutse saamiseks on vaja läbida aastane superviseeritud praktika ja mõningaid täiendkursuseid.

Jaga
14.12.2021
#täiendusõpe

Mikrokraad koolipsühholoogias või karjäärinõustamises

Mikrokraad ehk mikrokvalifikatsioon on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil.

Jaga
14.12.2021
#täiendusõpe

Kursused täiendusõppijana

Täiendusõppijana on võimalik osaleda nii koolitustel kui ka tasemeõppe (nii bakalaureuse- kui magistritaseme) ainetel vastavalt tudengite tunniplaanile.

Jaga
14.12.2021