Skip to main content

Psühholoogia magistriõppe eeldusainete programm

Programmi sihtgrupiks on psühholoogia magistriõppesse astuda soovijad, kellel on bakalaureusekraad või sellele vastav haridus mõnel muul erialal.


 Programmil osalemine ei taga vastuvõttu psühholoogia magistriõppesse ega psühholoogi kutse saamist. Loe siit, millised sammud psühholoogiks saamise teekonnal läbida tuleb.


Toimumisaeg

Programmiga on võimalik liituda igal aastal sügissemestri alguses. Registreerumistähtaeg on 21. august 2022. Läbitavate ainete hulga saab ise valida, kuigi arvestada tuleb eeldusainete järgnevusega (vt allpool joonist). Kogu programmi (60 EAP) läbimiseks kulub 2 õppeaastat. Õppetöö toimub koos psühholoogia bakalaureuseõppe sessioonõppe üliõpilastega.

NB! 12. ja 13. aprillil 2022 toimuvad infotunnid psühholoogia bakalaureuse sessioonõppe ja magistriõppe võimalustest, kus räägitakse veidi ka eeldusainete programmist. Uuri lähemalt ja registreeru siin.

Hind

Programm on tasuline, iga semestri alguses esitatakse arve registreerutud ainete mahu ulatuses. 2022/2023 õppeaastal on 1 EAP hind 75 €. Hind võib muutuda.

Programmi sisu alates 2022 sügisest

Kõiki järgnevaid aineid on võimalik läbida suures mahus e-õppes. Seminarid toimuvad nädalalõppudes (R-L) mitte rohkem kui kord kuus.

Image

 

Aega eeldusainete programmile registreeruda

Programmi sisu kuni 2021 alustanutele

Alates 2022. aasta sügisest eeldusainete programmi sisu muutub - uurimistöö kirjutamise asemel tuleb sooritada bakalaureuseeksam ning ka mõned ained vahetuvad. Varem alustanud õppijatele kehtib vana programm ja selle raames läbitud ained sobivad magistrisse kandideerimisel ka edaspidi.

Programmi sisu kuni 2021 alustanutele:

Image

 

Uurimistöö

NB! Pane tähele, et oluline osa eeldusainetest kuni 2021. aastal alustanutele on psühholoogia uurimistöö kirjutamine, mis toimub läbi kahe semestri. Uurimistöö juhend eeldusainete programmil osalejale

#täiendusõpe

Mikrokraad soorituspsühholoogias

Mikrokraad ehk mikrokvalifikatsioon on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil.
Jaga
20.05.2022
#täiendusõpe

Mikrokraad koolipsühholoogias

Mikrokraad ehk mikrokvalifikatsioon on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil.
Jaga
20.05.2022
#täiendusõpe
Coursera logo

Tartu Ülikooli üliõpilased ja töötajad saavad osaleda populaarse õppeplatvormi Coursera kursustel

Jaga
26.04.2022