Skip to main content

Mikrokraad soorituspsühholoogias

Mikrokraad ehk mikrokvalifikatsioon on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil. Mikrokraadiprogrammi eesmärk on pakkuda efektiivset tööturu vajadustele vastavat koolitust, et jõuda vajalike kompetentsideni konkreetses valdkonnas.

 

Mikrokraad "Soorituspsühholoogia praktikule"

Sihtrühm: Sooritusvaldkonna erialase kutseharidusega, rakenduskõrgharidusega või bakalaureuse või sellega võrdsustatud kraadiga inimesed (muusikud ja muusikapedagoogid, sportlased, treenerid, ja spordijuhid õpetajad, huvihariduse pedagoogid, meditsiinivaldkonna -, päästevaldkonna -, militaarvaldkonna spetsialistid, psühholoogid, füsioterapeudid, personalijuhid), kes soovivad oma töös sihipäraselt soorituspsühholoogiat rakendada.

Eesmärk: Programmi läbimise tulemusel mõistab õppija sooritusoskuste arendamise psühholoogilisi aluseid ja oskab arendada psühholoogilisi oskusi enda sooritusvaldkonnas. Programmi lõpetaja saab Tartu Ülikooli täiendõppe tunnistuse koos hinnetelehega. 

Sisu: Vaata programmi sisu lähemalt siit!

Maht: 12 EAP

Hind: 2022/2023 õppeaastal on 1 EAP hind 75 eurot, hinnad võivad muutuda.

Vastuvõtutingimus: Bakalaureusekraad või sellega võrdsustatud haridus.

Dokumentide vastuvõtt: Sisseastumiseks saata haridust tõendav dokument ja essee teemal "Mida ma loodan soorituspsühholoogia rakendamisest oma töös?" ajavahemikus 25. juuli –21. august 2022.

#täiendusõpe

Mikrokraad koolipsühholoogias

Mikrokraad ehk mikrokvalifikatsioon on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil.
Jaga
20.05.2022
#täiendusõpe
Coursera logo

Tartu Ülikooli üliõpilased ja töötajad saavad osaleda populaarse õppeplatvormi Coursera kursustel

Jaga
26.04.2022
#kooliõpilasele #täiendusõpe #ühiskonnale
Psühholoogia e-kursuse reklaampilt

Algab tasuta veebikursus psühholoogiast

Jaga
15.02.2022