Psühholoogia sessioonõppe infotunnid

30. mail ja 13. juunil kell 18:00 toimuvad infotunnid psühholoogia õppimisest huvitatutele, kes soovivad õppida osakoormuses näiteks töötamise kõrvalt. Õppekava läbimine on jagatud neljale aastale ja kohalkäimine on vajalik üle paari nädala nädalalõpus. Sessioonõppes õppimine on tasuline ja õppetasu on võimalik tasuda kas ainepunkti hinna alusel vastavalt registreeritud ainete mahule semestris või semestritasuna.

Psühholoogia sessioonõpe pakub inimese psüühika ja käitumise, selle toimimise ja muutmise kohta laialdasi teadmisi, mis aitavad maailma uue nurga alt mõtestada. Õppekavasse kuuluvad nii sotsiaal- ja loodusteaduste alusained kui ka psühholoogia kitsamaid valdkondi tutvustavad õppeained. Õppejõud on oma valdkonna tippspetsialistid ning tõendus- ja teaduspõhiste teadmiste eestkõnelejad. 

Psühholoogiateadmised on kasulikud paljudes inimkäitumise mõistmise ja mõjutamisega seotud valdkondades. Näiteks saab sessioonõppes omandatud teadmisi kasutada juhtimisel ja juhendamisel ning teenindus-, reklaami-, koolitus- või uuringufirmas töötades.

Avalduste vastuvõtt kestab SAISis 12.-28. juunini. Vaata vastuvõtutingimusi

Infotunnid toimuvad 30. mail ja 13. juunil kell 18:00 Zoomis, liituda saab siit.

#sisseastumine
Koolilaps ja nõustaja vaatavad raamatut.

Sel aastal saab kaugõppes koolipsühholoogiks õppida

#sisseastumine
Inimene arvutihiirt hoidmas

Akadeemiline test võimaldab kindlustada endale koha Tartu Ülikoolis juba kevadel

#õppimine #sisseastumine
Peamaja

Tartu Ülikooli magistriõppe eestikeelsetele erialadele saab kandideerida 28. juunini