Tartu Ülikool

Ege-Ly Petermann programmist „Talendid Tartusse!“: soovitan siiralt see teekond ette võtta

Ege-Ly Petermann õpib Tartu Ülikoolis esimesel kursusel psühholoogiat. Ta võtab osa programmist „Talendid Tartusse!“ ja soovitab sinna kandideerida ka teistel tudengitel, kes tahaksid oma suhtevõrku laiendada ja end uues keskkonnas proovile panna. Siin jagab Ege-Ly oma kogemusi, kuidas programmist maksimum võtta.

Ege-Ly on pärit Lääne-Virumaalt ja lõpetanud Väike-Maarja Gümnaasiumi. Edasiõppimiseks valis ta Tartu Ülikooli, sest see oli olnud tema unistus. „Eestis on palju ägedaid kõrgkoole, aga Tartu Ülikool tõmbas mind oma maine ja ajaloo pärast.“ Tartu poole kallutas teda ka see, et tegu on tõelise tudengilinnaga.

Loe edasi Delfi Fortest.

Tartu Ülikooli LT tudeng raamatutega

Tartu Ülikooli saab kandideerida veel vaid 29. juunini

28.06.2022