Autor:
Reti Kokk

Doktorandilt doktorandile: miks ja kuidas võtta oma teadustöö kokku kolme minutiga?

Kas tunned, et keegi peale Sinu ei saa täpselt aru, milles Su doktoritöö seisneb? Kas tahaksid osata oma teadustööst lihtsalt ja lühidalt rääkida, nii et ka vanaema ning õepoeg sellest aru saaksid? Kas sooviksid, et Sinu teadustöö paneks silmad põnevusest põlema ka teistel?

Kui vastasid kõigele jah, siis osale neljapäeval, 7. septembril kl 14.15–15.15 teabetunnil, kus selgitavad Tartu Ülikooli kolme minuti loengute konkursil edukalt osalenud doktorandid Kertu Liis Krigul, Jürgen Karvak ja Kristo Raun, miks tasub noortel teadlastel konkursist osa võtta. Doktorandid räägivad Eesti Teaduste Akadeemia konkursilt „Teadus 3 minutiga“ saadud kogemustest ja vastavad huviliste küsimustele.

Ingliskeelne infotund toimub veebikeskkonnas Teams.

Kõik huvilised on teretulnud. Registreeru ja pane oma küsimused esinejatele teele siin.

Üritus Facebookis


Neljapäeval, 28. septembril toimub Tartu Ülikooli kolme minuti loengute konkurss, kus doktorantidel on võimalus tutvustada ülikooliperele ja avalikkusele oma teadustööd ning saada väärt esinemiskogemus. Osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 14. septembril. Lisateabe leiab Tartu Ülikooli kodulehelt.

Konkurssi korraldavad Tartu Ülikooli õppeosakond, turundus- ja kommunikatsiooniosakond ning rahvusvahelise koostöö ja protokolli osakond. 

Publik

Tule kuula doktorantide põnevaid välkloenguid ja vali oma lemmik!

Kaalumuutus

Euroopa teadusgrandiga otsitakse kaalulangetuse edukust mõjutavaid käitumuslikke tegureid

Kolme minuti loengute konkursi ingliskeelne esikolm

Kolme minuti loengute konkurss ootab osalema südikaid doktorante