Autor:
Mohammed Hassan (Pixabay)

Rakendusliku käitumisteaduse magistrikava infotund

Rakendusliku käitumisteaduse magistriõppekava on mõeldud kõigile, kes loovad mõne sihtrühma käitumist kujundavaid poliitikaid, sekkumisi, teenuseid või sõnumeid. Isegi kui ametinimetus ei sisalda sõnu „psühholoogia“ või „käitumine“, oodatakse paljudelt ametnikelt, sõnumiseadjatelt, teenuse- ja tootearendajatelt sisuliselt psühholoogia ja käitumise mõjutamist. Meie õppekava aitab sellist töörolli mõtestatumalt ja mõjukamalt täita. Eelnev psühholoogiaalane haridus ei ole oluline!

  Õppekava läbijad saavad teada, kuidas koostada mudeleid, mis aitavad mõista oma sihtrühmade käitumise põhjuseid ja nende mõjutamise võimalusi; kuidas teostada, tellida, tõlgendada sihtrühma paremaks mõistmiseks või mõjutuse tulemuste tuvastamiseks sobivaid uuringuid ning eetilisi ja efektiivseid käitumise mõjutamise võtteid. Magistritöö raames valmib praktikutest mentorite toel ka reaalne käitumist mõjutava sekkumise projekt.

  Õppekavas osalevad tunnustatud õppejõud erinevatest sotsiaalvaldkonna üksustest ning mitmekülgse praktilise kogemusega käitumisteadlased.

  Õpe toimub sessioonidena Tartus ning e-õppe kanalites. Õppekava läbimine on jaotatud kahele õppeaastale.

  Õpe on tasuline.

8. mail kell 17.00 toimuvas infotunnis räägib programmijuht Andero Uusberg sellest, miks ja kuidas õppima tulla, mida õpetatakse ja mida õpituga peale hakata.

  Loe õppekava ja sisseastumistingimuste kohta

  Üritus Facebookis

Infotunni link