Psühholoogide vilistlaskonverents „Eesti mõõdud“

Image
Psühholoogide vilistlaskonverentsi bänner


TÜ psühholoogia instituudi ja Eesti Psühholoogide Liidu ühiskonverents „Eesti mõõdud“ toimus 10. novembril 2018 Tartus, Vanemuise 46 õppehoone ringauditooriumis. Konverents Eesti inimese mõõtudest, mõõdukusest ja mõõtmatusest tähistas Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi 50-aastaseks ja Eesti Psühholoogide Liidu 30-aastaseks saamist.

Vaata kava Vaata ettekannete salvestusi

Konverentsil tutvustasid paljud Eesti psühholoogia suurkujud, mida nad nii praktilises töös kui teadusuuringutes Eesti inimeste kohta teada on saanud. Millised on Eesti inimese tujud, iseloom ja töökus? Kuidas areneb eesti laps ning mis on meil geenides? Kas eestlane võistleb liiga palju ja räägib liiga vähe? Milline on tema suhe söömise ja joomisega? Kuidas aitab Eesti psühholoogiateadus mõõta mõõtmatuna näivat nagu teadvus, hetk ja tõde?

Üles astusid TÜ psühholoogia instituudi vilistlased ja Eesti Psühholoogide Liidu liikmed. Päeva juhtis Postimehe toimetaja Marti Aavik.
 


Pärast konverentsi oli võimalus vaadata TÜ psühholoogia instituudi ajaloolise hoone (Näituse 2) ringauditooriumis Tartu Uue Teatriga koostöös valminud etendust UNUSTA/UNISTA.

Image
kuldne aju etendusest "unusta/unista"

Psühholoogide vilistlaspäevad 2015

2015. aasta psühholoogia instituudi vilistlaspäevad ja ühiskonverents EPL-ga „Hoiakutest käitumiseni“ toimusid 30 - 31. oktoobril Tartus, Näituse 2 õppehoones.

Psühholoogide vilistlaspäevad 2014

31.10 - 01.11.2014 toimusid tradistioonilised psühholoogia instituudi vilistlaspäevad ja ühiskonverents Eesti Psühholoogide Liiduga, seekord meediaga suhtlemise teemadel.
Naine koos kellaga.

Tänavuse orienteerumisüritusega tähistatakse psühholoogia eriala esimese lennu lõpetamise 50. aastapäeva