Skip to main content

Psühholoogia instituudi tudengid olid edukad üliõpilaste teadustööde konkursil

15. detsembril autasustati Eesti Teaduste Akadeemias 2021. aasta parimaid üliõpilaste teadustöid. Riiklikud preemiad anti välja kolmel õppeastmel ja kuues teadusvaldkonnas. Taaskord saavutasid edu ka psühholoogia instituudi tudengid ja nende juhendajad.

Sotsiaalteaduste valdkonnas sai rakenduskõrgharidusõppe ja bakalaureuseõppe üliõpilaste astmes 1. preemia Kadi Reintam konkursitöö „Söömishäirete sümptomite muutuse seosed diagnostiliste kategooriate ning seisundiärevuse ja depressiooniga“ eest.

Magistriõppe üliõpilaste astmes sai 1. preemia Triinu Ojalo konkursitöö „Depressiooni ja antidepressantide kasutuse seoses dementsuse ja Alzheimeri tõve geneetilise riskiga“ eest ning 2. preemia Helo Liis Soodla konkursitöö „Dimensionaalse psühhopatoloogia käsitluse suunas: isiksusepõhine latentse profiili analüüs“ eest;

Palju õnne autoritele ja ka juhendajatele Kirsti Akkermannile, Kärol Soidlale ja Kelli Lehtole!

Teadusagentuurile esitati tänavu 495 konkursitööd 30 ülikoolist, neist enim magistriõppe kategoorias. Valdkondade lõikes esitati enim töid sotsiaalteaduste valdkonnas, järgnesid loodusteadused ning humanitaarteadused ja kunstid. Kõigi preemiasaajate nimekirja leiab ETAg-i kodulehelt.

#tunnustamine
Lõpudiplom ja lilled

Sotsiaalteaduste valdkonna aasta üliõpilasteo tunnustuse pälvis vabatahtlike abiõpetajate programm

Jaga
08.06.2022
#õppimine #tunnustamine
Dekaan Raul Eamets Andero Uusbergile auhinda üle andmas

Aasta Tegu: uus õppekava "Rakenduslik käitumisteadus"

Jaga
28.01.2022
#tunnustamine
Lõpuaktuse lilled. Autor: David Bartus (pexels.com)

Psühholoogia instituudi lõpuaktus

Jaga
26.01.2022