Autor:
Tartu Ülikooli raamatukogu

Ööraamatukogu on avatud perioodil 20. mai – 07. juuni

Kolmenädalane ööraamatukogu alustab sel kevadel 20. mail ja kestab 7. juunini. Koos üliõpilasesindusega korraldatud ööraamatukogu on tudengitele kevadiste eksamite ajal keskööni õppimise võimalust pakkunud juba üle kahekümne aasta ning traditsioon jätkub ka edaspidi. Tulevad ka teraapiakoerad ja Jätsiabi auto!

“Esmaspäevast reedeni on maja avatud keskööni, et kõik jõuaksid oma lõputööd valmis kirjutada ja eksamiteks õppida,” rääkis raamatukogu teenindusosakonna juhataja Olga Einasto. “Eelmiste aastate kogemus näitab, et seda võimalust kasutavad väga paljud – ka need, kes võib-olla kooliaasta jooksul harvem on raamatukokku jõudnud. Viimane kuu enne lõpetamist on aga tõesti intensiivne õppimise aeg.” Tudengid on tunnistanud, et raamatukogu oma rahuliku keskkonnaga soosib keskendumist ja lõputöö kirjutamist ning seetõttu on ööraamatukogu neile äärmiselt vajalik.

Lugemiskoerad on selgi kevadel taas kohal – kõiki koerasõpru rõõmustavad nad  21., 23. ja 28. mail ning 04. juunil. Täpsemat infot teraapiakoerte kohta saab lähiajal raamatukogu sotsiaalmeediakanalitelt.

Eelmisel kevadel külastas ööraamatukogu esmakordselt Jätsiabi auto ning kuna see osutus väga populaarseks, siis on jäätiseauto raamatukogu ees ka tänavu - igal kolmapäeval kell 20.

Ööraamatukogu kestab 7. juunini.

Image
Pilt ööraamatukogu avamisaegadest.
Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele

Digiõppe kursus - Tartu Ülikool

Valminud on uus õppija töölaud

Psühholoogia instituudi õppehoone Näituse 2

Psühholoogia instituudi õppeaasta avaüritus 2024