Autor:
Andero Kalju

Karjäärirännak 2024

Võta osa seminaride sarjast, mis on suunatud sinu karjääri arendamisele. Sündmuse eesmärk on pakkuda kõigile üliõpilastele võimalust osaleda erinevates karjääri toetavates seminarides, mis aitavad  oma tulevikku planeerida ja oskusi arendada. Selle sündmuse toob teieni Tartu Ülikooli Futulab, mis on üliõpilase arengut ja karjääri toetav keskkond. Lisaks leiavad tudengid Futulabi veebilehelt erinevaid praktika- ja tööpakkumisi.

Image
Karjäärirännak1
Image
Karjäärirännak2
Image
Karjäärirännak1
Image
Karjäärirännak 4

28. veebruari kava

How to kick-start you career? (inglise keeles)

Aeg: 15.00-15.45 
Läbiviija: Karmen Tigas - TalentHub, modereerib Artur Kamberg - CDL-Estonia

Karjäärirännakule annab avapaugu seminar “How to kick-start your career”, mis toimub inglise keeles, kell 15.00-15.45 ruumis 1037. Töötuba viivad läbi Karmen Tigas ja Artur Kamberg. See interaktiivne seminar on suurepärane võimalus saada praktilisi näpunäiteid ja teadmisi, mis aitavad teil oma karjääriteel edukalt alustada.

Karmen Tigase ja Artur Kambergi tutvustust loe lehe alt osast. 

Get your shit LinkedIn together! (eesti keeles)

Aeg: 16.00-16.45
Läbiviija: Risto Pernits - B2B Growth

LinkedIn on tänapäeval must-have oma professionaalse võrgustiku loomiseks ja arendamiseks, kuid mitte ainult…võiks isegi öelda, et kui Sul LinkedIni pole, siis Sind polegi olemas. Miks see nii on ning kuidas enda LinkedIn järgmisele tasemele viia? Risto Pernits teab! Tule ja veendu ise 28.veebruaril kell 16.00-16.45 ruumis 1018, kus Risto viib läbi töötoa “Get your shit LinkedIn together.”

Risto Pernitsi tutvustust loe lehe alt osast. 

Isikupärase brändi loomine: Persoonibrändingu jõud.

Aeg: 17.00-17.45
Läbiviija: Signe Ventsel - arengupartner ja koolitaja, Brandmoon OÜ.

Signe Ventseli persoonibrändi koolitus on suunatud isikliku brändi arendamisele, aidates osalejatel mõista ja väljendada oma unikaalsust professionaalses kontekstis. Koolitus keskendub isiklike tugevuste, väärtuste ja eristuvate omaduste analüüsile ja nende teadlikule kasutamisele karjääri ja äri edendamisel. Osalejad õpivad, kuidas luua ja kommunikeerida selget sõnumit, mis toetab nende eesmärke ja kajastab autentset isikupära.

Persoonibrändi teadlik arendamine ja disainimine aitab inimestel oma eesmärke ja tulemusi saavutada – kas nendeks on siis uue töö hankimine, iseenda maine parem kujundamine või teenuste/toodete müümine, oma ekspertsuse nähtavuse suurendamine, kasvada juhina või isikuna. Kokkuvõtvalt öeldes, persoonibränd koondab enda alla kõik selle, kuidas sa tahad, et sind teatakse. Loomulikult saad arendamise käigus teada, mis teeb sind eriliseks,  mis on sinu väärtuspakkumine ja kuidas seda kõike oma sihtrühmale kommunikeerida.

MIKS on vajalik persoonibrändi teadlikult arendada?

 • Kuidas eristuda samas valdkonnas inimestega?

 • Milliste sõnadega kirjeldatakse, kui Sa ruumist lahkud?

 • Kuidas eristuda väikeettevõtjana, et jõuda oma soovitud klientideni?

 • Kuidas eristuda, et potensiaalsele tööandjale silma jääda?

 • Kas soovid olla veel nähtavam valdkonnas, kus tegutsed?

 • Kuidas oma sisu teadlikult nähtavale tuua?

Tugeva persoonibrändiga inimese boonused:

 • Karjääriredelil liikumine 

 • Klientide rohkus ja valikuvõimalus

 • Partnerlus ja koostöövõimalused 

 • Käive 

 • Esinemised 

 • Tuntus valdkonna eksperdina

Loe lähemalt Signe Ventseli veebilehelt

Signe Ventseli tutvustust loe lehe alt osast. 

 

Tehistaip varastas just su unistuste töökoha. Mida nüüd?

Aeg: 18.00-18.45
Läbiviija: Kalev Kaarna - CDL-Estonia turundusjuht.

Kuidas tehisintellekt enda kasuks igapäevaelus ja karjäärialaselt tööle panna? Seminaris käsitleb Kalev tehisintellekti mõju igapäevaelule ja karjäärile, pakkudes strateegiaid ja näpunäiteid, kuidas tehnoloogia arengut enda kasuks pöörata. Seminaril uuritakse, kuidas tehisintellekt võib tööturul muutusi kaasa tuua ja kuidas neile muutustele edukalt kohaneda.

Kalev aitab hinnata tehisintellekti mõju sinu karjäärile ja kuidas olla tehisintellektist targem, et endiselt saada suurepärane töökoht. Kalev näitab mõningaid praktilisi nõkse, kuidas tehisintellekti abil oma elu lihtsustada ja juhendab teid kohapeal mõningate trikkide proovimisel:

Tehisintellekti rakendused igapäevaelus

Tehisintellekti rakendused karjääri planeerimisel ja teostamisel

Tehisintellekti rakendused iduettevõtte loomisel

Kalev Kaarna tutvustust loe lehe alt osast. 

Networking ja chill (DJ Georg)

Aeg: 18.45-20.30
Läbiviija: DJ Georg

Kui Karjäärirännaku ametlik osa on läbi, ei tasu kindlasti meelt norgu lasta ja kodu poole lonkida, sest siis alles pidu algab. Kui kell lööb 18.45, kütab DJ Georg Delta keskuse kuumaks parimate biitidega. Saab tantsu, networkida ja puhkealal niisama chillida. Tuleb meeleolukas õhtu!

DJ Georg on House DJ, kes on õppinud miksimist 5+ aastat DJ Koolis, kus ta on saanud võimalusi esineda kohtades nagu Meat Market, Õllesummer, Tallinna Kobarmess ja palju veel. Peale selle on ta käinud esinemas Tartus mitmetes restoranides. Üritustel nagu Karjäärireiv ja ka sTARTUp Day. Pärnus MONA Venüü, Aloha Surf Center, SunCity, Gastronoom ja Miami Lounge. Lisaks paljudel erapidudel 50+ inimesega.

Ta tegeleb ka aktiivselt tänavatantsuga JJ-Streetis, kus on käinud õppimas 8 aastat, seega toob ta enda esinemistesse elava energia.

 

 

Ühe seminari osalustasu on 4 eurot, kuid mitme seminari puhul kehtivad soodustused. Tule ja registreeri end seminaridesse.
PS! kohtade arv on piiratud ja veebis registreerimine lõppeb päev enne sündmust. 

Registreeri end siin

Esinejad

Karmen Tigas

Karmen Tigas

Värbamispartner, TalentHub.

Karmen on mänginud võtmerolli mitmete ettevõtete, nagu Energiasalv, Messente, Pactum, Gridio, Reconeyez, Milrem, Sunly, Certific, KappaZeta ja teiste toetamisel, aidates neil üles ehitada tõhusaid meeskondi.

 Risto Pernits

Risto Pernits

Juht, B2B Growt.

Igapäevaselt tegeleb Risto lead generationiga ehk teisisõnu aitab ta oma klientidel saada juurde müügivõimalusi. Hetkel töötab ta 12 kliendiga neljast erinevast riigist. Risto on viimase viie kuuga lisanud oma klientidele müügitorusse (sales pipeline’i) kokku ~€433K ning koolitanud viimase kuue kuuga kokku ~410 inimest.

Signe Ventsel

Signe Ventsel

Arengupartner ja koolitaja, Brandmoon OÜ.

Turundamine ja inimeste arendamine on olnud tema töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Signe aitab inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta. Ta on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidel, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte ning õppinud turundust ja hariduse juhtimist.

Kalev Kaarna

Kalev Kaarna

Turundusjuht, CDL-Estonia

Kalev on keskendunud varajase staadiumi tehnoloogia ettevõtete kiirele kasvule suunamisele. Kalev on töötanud tehisintellekti ja masinõppe startupidega ning kasutab igapäevaselt tehisintellekti tööriistu. Jaanuaris liitus ta Creative Destruction Lab tiimiga.

Artur Kamberg

Artur Kamberg

Artur Kamberg on startupsektori entusiast, kes 3 aastat intervjueeris ettevõtjaid meedia ja podcastide jaoks, seejärel 2 aastat ärifestivali sTARTUp Day programmijuhina. Täna töötab Artur selle nimel, et leida Creative Destruction Lab programmi jaoks kõige huvitavamad tehnoloogia- ja teaduspõhised startupe ning globaliseerida CDL-i haaret.

Ettevõtlussuhete peaspetsialist, CDL-Estonia

DJ Georg

DJ Georg

DJ Georg on House DJ, kes on õppinud miksimist 5+ aastat DJ Koolis, kus ta on saanud võimalusi esineda kohtades nagu Meat Market, Õllesummer, Tallinna Kobarmess ja palju veel. Peale selle on ta käinud esinemas Tartus mitmetes restoranides. Üritustel nagu Karjäärireiv ja ka sTARTUp Day. Pärnus MONA Venüü, Aloha Surf Center, SunCity, Gastronoom ja Miami Lounge. Lisaks paljudel erapidudel 50+ inimesega.

Veebis registreerimine lõppeb päev enne sündmust. Registreerimine kestab veel:
Image
Karjäärirännak (1).png

Suur tänu meie sponsoritele!

Image
sponsorid

Korraldajad

Anneli Lorenz
Anneli Lorenz
Marleen Palts
Marleen Palts
Karmen Alas
Karmen Alas
Anna Katriin Iro
Anna Katriin Iro
Sten Hendrik Vokk
Sten Hendrik Vokk
inimese käed mobiiltelefoniga

Tartu Ülikooli teadlaste abiga hakatakse arendama innovatiivset vaimse heaolu rakendust

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele