Edmond Mäll

Psühholoogiatudengeid pärjati üliõpilaste teadustööde konkursil

Detsembris kuulutas Eesti Teadusagentuur välja 2023. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi parimad. Psühholoogia instituudi üliõpilased ja õppejõud said taas kinnitust, et ajame õiget asja - sotsiaalteaduste valdkonna premeeritute hulgas on terve hulk meie töid!

Helen Hallik - sotsiaalteaduste 1. preemia bakalaureuseastme töö „Objektide keskmise asukoha eristamine“ eest.
Juhendajad: Jüri Allik, Aire Raidvee, Richard Naar

Irmeli Kokmann - sotsiaalteaduste 1. preemia bakalaureuseastme töö „Kolmeaastaste laste ja nende vanemate vahelised konfliktid“ eest.
Juhendajad: Tiia Tulviste, Jane Kuperjanov

Anna Karolin - äramärkimine bakalaureuseastme töö „Kuidas müksata inimesi digitaalteenuseid kasutama: randomiseeritud põllukatse“ eest.
Juhendaja: Andero Uusberg

Anna Dadatskaja - äramärkimine bakalaureuseastme töö „Lahknevusnegatiivsuse seos isiksusega“ eest.
Juhendajad: Kairi Kreegipuu, Nele Põldver

Keiti Liivas - sotsiaalteaduste 1. preemia magistriastme töö „Bipolaarse häire polügeensete riskiskooride seosed bipolaarse häirega esmastel depressioonipatsientidel“ eest.
Juhendaja: Kelli Lehto

Kadi Reintam - sotsiaalteaduste 1. preemia magistriastme töö „Häirunud söömiskäitumise arengutrajektoorid vanuses 11–16 aastat ja nende seosed häirunud söömiskäitumise riskiteguritega“ eest.
Juhendajad: Kärol Soidla, Kirsti Akkermann

Liis Themas - Haridus- ja Teadusministeeriumi eripreemia doktoriastme töö „Lahknevusreaktsiooni areng eelkooliealistel lastel: süstemaatiline kirjanduse ülevaade ja metaanalüüs“ eest.
Juhendajad: Pärtel Lippus, Marika Padrik, Kairi Kreegipuu

Õnnitleme võitjaid! Auhinnatud töid saab lugeda Tartu Ülikooli digitaalarhiivist DSpace

Annika Tamme

Psühho-seksuoloog Annika Tamme pälvis ühiskondliku aktiivsuse preemia