Euroopa Psühholoogitunnistuse (EuroPsy) taotlemine on välja kuulutatud!

EuroPsy Eesti tunnistusekomitee (NAC) kutsub kõiki eesti kliinilisi-, kooli- ja organisatsioonipsühholooge, kellel on vähemalt 5-aastane ülikooliharidus psühholoogias ja üks aasta juhendatud erialapraktikat, taotlema EuroPsy-d. Täpsed nõuded on esitatud Eesti Psühholoogide Liidu (EPL) veebilehel (EuroPsy taotlemise eeltingimused) ja juhendis EFPA EuroPsy reeglid ja lisad. Taotlemiseks vajalike dokumentide vormid on toodud EPL veebilehel.

Taotluste esitamise tähtaeg on 18.11.2019.
Dokumendid palume saata pdf-formaadis e-posti teel europsy [ät] epl.org.ee

Taotleja esitab EuroPsy komisjonile järgmised dokumendid:

a) vormikohane taotlus;
b) psühholoogidiplomi(te) koopia(d) koos hinnetelehe/akadeemilise õiendi koopia(te)ga;
c) läbitud õpingute sisu EuroPsy nõuetele vastavuse analüüs (hariduse analüüsi tabel) - kes on taotlenud Eesti kliinilise psühholoogi kutset ja esitanud selleks hariduse analüüsi tabeli, võivad kasutada sama vormi, mis Eesti kliinilise psühholoogi kutse taotlemisel;
d) kokkuvõtlik ülevaade juhendatud praktikast, millele on lisatud juhendaja vormikohane koond- ja detailne hinnang;
e) eetikakoodeksi järgimise vanne;
f) maksekorraldus või selle koopia EuroPsy dokumentide menetlemise kulude tasumise kohta EPL arveldusarvele nr. 10220092553018 SEB pangas: 150 eurot.

Komisjon vaatab laekunud taotlused läbi ja annab taotlejale hiljemalt 14.12.2019. a. teada, kas taotleja saab EuroPsy või on vaja esitada täiendavad dokumente.

Lisainfo: Karin Lätt
EuroPsy Eesti tunnistusekomitee esimees
karinlatt [ät] hot.ee

EuroPsy Eesti tunnistusekomitee:
Karin Lätt (esimees)
Kariina Laas
Triin Kahre
Kadi Liik
Marika Rauk
Peeter Pruul (EuroPsy Euroopa tunnistusekomitee liige)