#teadus #meist mujal
Isiksuseuuringutel saadud tulemusi geeni- ja terviseandmetega kombineerinud Eestis teadlaste tulemused osutavad, et kehakaal võib mõjutada inimese iseloomujooni.
01.03.2024
#tudengile #koostöö #õppimine #uudis
28.veebruaril algusega kell 15.00 leiab aset vinge tudengite karjääri toetav seminaride sari. Ürituse eesmärk on pakkuda üliõpilastele võimalust osaleda erinevates karjääri toetavates seminarides
13.02.2024
#õppimine #uudis
2024/2025. õppeaastast jõustuvad muudatused puudutavad sisseastujaid ja üliõpilasi, kes kaaluvad õpingute katkestamist või soovivad tulevikus uuesti tasuta samal õppeastmel õppima asuda.
11.02.2024
#sisseastumine #pressiteade
Veebruarist algas kandideerimine Tartu Ülikooli eesti- ja ingliskeelsesse magistriõppesse ning ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse.
11.02.2024

Instituudist

Oleme väike, aga tegus instituut, keda ühendab tihe koostöö sotsioloogia, majandusteaduse, õigusteaduse, politoloogia, haridusteaduse ja paljude teiste kolleegide ning üliõpilastega, kes kokku moodustavad Eesti kõige laiapõhjalisema sotsiaalteaduste valdkonna.

Kontaktid ja töötajad

Instituudi kalender

Meist meedias

Tunnustused

Õppimine

Tartu Ülikooli psühholoogia instituut on juhtiv psühholoogiaalase hariduse pakkuja Eestis. Meie instituudis saab õppida psühholoogiat päevases õppes bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes. Bakalaureusekraadi saab omandada ka töötavale inimesele sobilikumas osakoormusega sessioonõppes. Lisaks tasemeõppele on võimalik võtta meie õppeaineid täiendkursustena.

Teadus

Meie instituudis tehakse maailmatasemel teadust mitmetes valdkondades - arengupsühholoogia, afektiiv- ja kognitiivpsühholoogia, isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia, kliiniline ja tervisepsühholoogia jpm. Instituudiga seotud inimesed avaldavad igal aastal üle 50 teadustöö maailma juhtivates teadusajakirjades ja meil on kaitstud ka palju doktoritöid.

Uurimisrühmad

Uurimisteemad

Osale uuringus!

Koostöö

Psühholoogia instituudi teadlased ja õppejõud on valmis oma teadmisi mitmel kujul edasi andma. Viime läbi rakendusliku väärtusega uuringuid, pakume konsultatsioone ja koolitusi. Leia siit kontaktid, kelle poole koostööhuvi korral pöörduda.

Rakendusuuringud

Konsultatsioonid