Autor:
Kertu Saar

Psühholoogia instituudi parim tugitöötaja on Kertu Ird

Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkond tunnustab juba viiendat aastat oma instituutide silmapaistvamaid tugitöötajaid. Valik tehakse valdkonnaülese elektroonilise hääletusega, kus kõik instituutide töötajad saavad anda ühe hääle kõige asjatundlikumale ja pühendunumale kolleegile. Sel aastal osutus psühholoogia instituudi parimaks tugitöötajaks meie armas õppekorralduse spetsialist Kertu Ird!

Instituudis tegeleb Kertu peamiselt täiendusõppijate abistamise ja erinevate kursuste-koolituste korraldamisega. Kolleegid ütlevad tema kohta järgmist:

Ta on instituudi tugitöötajate tiimi "pesamuna", kelle valisime välja 42 kandidaadi seast ega pannud puusse, vastupidi! Ta on nagu kuskilt muinasjuturaamatust, see peretütar, kes on lahke, abivalmis ja töökas. Kusjuures neid kriteeriume töökuulutuses ei olnud! Alates esimestest tööpäevadest lõi ta kohe köögis käed külge kiluleibade valmistamisel ja on sellest ajast imeliselt kohanenud ja kollektiivi sulandunud. Tundub, et täiesti "meie inimene". Ta on teistega arvestav, hooliv ja soe, tegutseb vaikselt, aga väga pühendunult - ei tee asju lihtsalt ära, vaid teeb korralikult! Ta on tuntud ka kui "uus Kertu", "väike Kertu" või "Kambja-Kertu".

Palju õnne Kertule ja kõigile teistele tunnustuse saajatele!

20. septembrini saab esitada kandidaate teenetemärgiga tunnustamiseks.

20. septembrini saab esitada kandidaate teenetemärgiga tunnustamiseks

Psühholoogia instituudi õppehoone Näituse 2

Psühholoogia instituut tunnustas parimaid

Professor Peeter Tulviste mälestusfondi preemia selleaastane laureaat Dmitri Rozgonjuk

Professor Peeter Tulviste mälestusfondi preemia selleaastane laureaat on Dmitri Rozgonjuk